Potřebujete zajistit vakuum vícero laboratorním pracovištím, ale nechcete zabrat pracovní prostor na laboratorním pracovišti? Pokud ano, hledáte centrální vakuový systém, nebo centrální vakuovou stanici. Tyto vakuové sestavy většinou obsahují vývěvu, vakuové potrubí, filtraci a zásobník vakua. Používají se pro dodávku vakua ve výzkumných laboratořích a pro provoz lékařských přístrojů v nemocnicích. Najdete je však i v průmyslu, kde slouží pro dodávku vakua pro manipulaci, odplyňování a tváření za tepla, vakuové lisování a vakuové balení,

Vývěvy pro modulární vakuové sítě WelchNet™

Hledáte zdroj vakua pro malou laboratoř, budovu, nebo jen potřebujete domácí zdroj podtlaku pro ovládání vašich běžných vakuových aplikací? Zkuste řešení od společnosti Welch.

  • Pro čerpání drsných výparů kyselin na vodní bázi volte chemicky odolnou vývěvu Welch DryFast 2034.
  • Pro čerpání vodní páry volte standardní pístovou vývěvu Welch WOB-L 2546.
  • Po čerpání vodní páry, pufrů a mírných bělicích roztoků volte vakuový aspirační systém Welch WOB-L System 2515. Nepoužívejte jí však pro evakuaci organických rozpouštědel, kyselin a zásaditých roztoků.
  • Laboratorní vakuové systémy LVS  jsou speciálně navrženy pro destilaci / odpařování rozpouštědel. Zahrnují bezolejovou chemickou membránovou vývěvu (MPC) s volitelnými ovládacími balíčky pro zadržování kapaliny a kondenzovaných  výparů. Všechny smáčené části jsou vyrobeny z vysokých kvalitní, chemicky odolné materiály s čirým plastovým sklem aby bylo možné čerpat rozpouštědlové, bazické a kyselé páry.

Informace o instalacích pro střední vakuum, vakuových aplikacích pro více uživatelů a vakuových sítích WelchNet Modular Lab Vacuum Network najdete na webu společnosti Welch.

Cenu řešení můžete poptat u VAKUUM BOHEMIA na emailu info@vakuum-bohemia.cz.